BELGELENDİRME HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Önce sizi dinliyor, sizi tanıyoruz; Sizin için en uygun olanı yasal sorumluluklarımızdan taviz vermeden çalışanlarımız için güvenli geleceği birlikte inşa ediyoruz.

Bilgi birikimini bütün ekibi ile paylaşan 19 yıllık saha deneyimine sahip Sn. Murat Levent Kütük’ün kurucusu olduğu MLK Grup’un ilk şirketi 2004 yılında kalite yönetim sistemleri ile başlamıştır.

 • 2004 yılında Kalite Yönetim Sistemleri (ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001) baş denetçiliği,
 • 2012 yılında MLK İSTANBUL İş Sağlığı ve Güvenliği şirketi,
 • 2015 yılında ACA(Airpot Carbon Acreditation)’dan onaylı havaalanları karbon doğrulayıcısı,
 • 2017 yılında MLK KOCAELİ ve MLK BOLU İş Sağlığı ve Güvenliği şirketi,
 • 2019 yılında NAC (National Acreditation Center)’dan yönetim sistemlerinden akredite MLK Uluslararası Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri,

eğitim hizmetleri ile devam etmektedir. Çok yakında, MLK INTERNATIONAL olarak Romanya ve Kosova ‘da Kalite Yönetim Sistemleri belgelendirmesi ve İş Sağlığı ve Güvenliği alanında faaliyetlerine başlayacaktır. 

İş Sağlığı ve Güvenliği alanında İstanbul, Kocaeli ve Bolu şirketleri ile (İstanbul, Kocaeli, Bolu, Ankara, Tekirdağ, Yalova, Bursa, Zonguldak, Karabük, Çankırı, Eskişehir, Bilecik, Adapazarı ve Düzce) 14 ili kapsayan hizmet ağı ile sizlere daha yakın olma hedefimizi gerçekleştiriyoruz.

Misyonumuz

Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının tüm işveren ve çalışanların hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla düzenlenen 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çevresinde tüm gereklilikleri sağlamak, bununla da yetinmeyip hizmetimizi sürekli geliştirip, kanunun getirdiklerinin de üstünde bir hizmet sunmaktır. MLK Grup ailesi olarak; etik ilkelerimizden vazgeçmeden, güvenilir ve yüksek ahlak düzeyine sahip çalışanlarımızla en yüksek kalitede hizmet vermek, işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir ortam oluşturmak ve bunu sosyal
sorumluluklarımızın da bilincinde olarak yapmak.

Vizyonumuz

İş sağlığı ve güvenliği denildiği zaman akla ilk gelen isim olmak, verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörde yeni ufuklar açmak, ülkemizdeki iş kazaları ve meslek hastalığı oluşumunu ve bunlara bağlı ölümleri Avrupa’daki oranlarında altına düşürmek ve tüm işyerlerinde sürdürülebilir bir iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmaktır.

Referanslarımızdan Bazıları

  BİZ KİMİZ!

  Önce sizi dinliyor, sizi tanıyoruz;
  Sizin için en uygun olanı yasal sorumluluklarımızdan taviz vermeden çalışanlarımız için güvenli geleceği birlikte inşa ediyoruz.

  Bilgi birikimini bütün ekibi ile paylaşan 16 yıllık saha deneyimine sahip Sn. Murat Levent Kütük’ün kurucusu olduğu ASAN Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi 2012 yılında kurulmuştur.